Szanowni Państwo!

Wieloletnie doświadczenie w branży, znajomość rynku, szerokie wzornictwo oraz sukcesywnie przeprowadzane inwestycje technologiczne, zapewniają doskonałą jakość pokrywanych produktów i dają ogromną przewagę nad importowanymi odpowiednikami, zarówno pod względem cenowym, jak i estetycznym.

Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne, wysoko kwalifikowaną i doświadczona kadrę a także bogaty park maszynowy.
Dzięki tym atutom firma Metal Industry zyskała stabilną, mocną pozycję nie tylko w kraju, ale i za granicą. Naszymi Odbiorcami są zarówno renomowane fabryki mebli, armatury łazienkowej, oświetlenia itp., jak i mniejsi producenci oraz dystrybutorzy.
Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom wdrażamy coraz to nowe technologie, oraz inwestujemy w sprzęt, a co najważniejsze w ludzi, tworząc dzięki temu nowe stanowiska pracy bazując na zdobytym dotychczas doświadczeniu.
Nowoczesna i zautomatyzowana linia galwaniczna, siedem stanowisk szlifierskich, oraz nowo nabyty stół do cięcia plazmowego w jakości HD, tworzy z nas firmę niebywale funkcjonalną i konkurencyjną oraz sprawia, że firma Metal Industry może stać się idealnym partnerem biznesowym.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.